AW-A392-MTB-KP

POPIS: 

Průmyslová klávesnice s 81 klávesami v kompaktním formátu se statickým krytím IP65 a odolností proti vandalismu z nerezové oceli, se statickým krytím IP65, s 38,0mm mechanickým trackballovým modulem s rozlišením 400 DPI, s průmyslovou deskou plošných spojů s technologií spínačů carbon-on-gold s dlouhým zdvihem (1,5 mm ± 0,1 mm) s mimořádně dobrým hmatem pro rychlé a přesné zadávání dat bez jakéhokoli hluku, s numerickou klávesnicí, řešení pro montáž na zadní panel.

ROZMĚRY: 392,0 mm x 110,0 mm (horní panel)

HLAVNÍ FUNKCE
* Impozantní design z nerezové oceli, speciálně navržené klávesnice splňují nejvyšší nároky na design, funkčnost, dlouhou životnost a vysokou úroveň ochrany.
* Nerezový kryt a desky kláves chrání před svévolným zničením, odolnost proti vandalismu, proti korozi, odolnost proti povětrnostním vlivům, zejména v extrémních klimatických podmínkách, odolnost proti vodě/špíně, provoz v nepříznivém prostředí.
* Vodotěsné provedení podle krytí IP65 z horního panelu, zadní hliníková deska s montážními otvory pro snadnou a pevnou montáž do skříně nebo panelu.
* Vynikající hmatový pocit s přepínači s plným dlouhým chodem a umožňují uživatelům dosáhnout rychlého a přesného zadávání dat bez jakéhokoli hluku. S pevným hmatovým vjemem pro pohodlné ovládání
* Rozložení kláves přívětivé k internetu, na vrchní části kláves jsou laserem vyleptané legendy a znaky pro snadnou čitelnost, dlouhá životnost zabraňující odírání nápisů.
* Kovové klávesy jsou chráněny proti zkroucení a páčení, které nelze vysunout z přední části, ani znehodnotit odstraněním krytů kláves.
* Snadné přizpůsobení pomocí více jazyků, aby bylo možné přizpůsobit se zahraničním nebo vlastním variantám.
* K dispozici jsou kompletní elektronické moduly včetně řídicí jednotky v úzké spolupráci se zákazníky.
* Připojení PS/2, USB plug and play s PC prostřednictvím stávajícího ovladače pro PC OS, bez nutnosti instalace samostatného ovladače.
* Numerická klávesnice mezi klávesnicí a trackballem je k dispozici s šifrovacím modulem podporujícím DES/TDES pro
bankovní použití CDM/ATM.