AW-A400-MTB-DWP

HLAVNÍ FUNKCE
* Celou klávesnici lze uzamknout/vypnout pomocí kombinace kláves FN + Clean pro snadné čištění, aniž by bylo nutné klávesnici odpojovat od počítače.
* Impozantní design z nerezové oceli, speciálně navržené klávesy splňují nejvyšší nároky s ohledem na design, funkčnost, dlouhou životnost a vysokou úroveň ochrany.
* Kryty a desky kláves z nerezové oceli chrání před svévolným zničením, odolné proti vandalismu, proti korozi, odolné proti povětrnostním vlivům, zejména v extrémních klimatických podmínkách, odolné proti vodě/špíně, provoz v nepříznivém prostředí.
* Vodotěsné provedení podle krytí IP65 z horního panelu, horní deska z nerezové oceli se závitovými šrouby pro snadnou pevnou montáž do skříně nebo panelu.
* Vynikající hmatový pocit s přepínači s plným dlouhým chodem a umožňují uživatelům dosáhnout rychlého a přesného zadávání dat bez jakéhokoli hluku. S pevným hmatovým vjemem pro pohodlné ovládání
* Rozložení kláves přívětivé k internetu, na horní části kláves jsou laserem vyleptané legendy a znaky pro snadnou čitelnost, dlouhá životnost zabraňující odírání nápisů.
* Kovové klávesy jsou chráněny proti zkroucení a páčení, které nelze vysunout z přední části, ani znehodnotit odstraněním krytů kláves.
* Snadné přizpůsobení pomocí více jazyků, aby bylo možné přizpůsobit se zahraničním nebo vlastním variantám.
* K dispozici jsou kompletní elektronické moduly včetně řídicí jednotky v úzké spolupráci se zákazníky.
* Připojení PS/2, USB plug and play s PC prostřednictvím stávajícího ovladače pro PC OS, bez nutnosti instalace samostatného ovladače.