AW-A400TP-KP

POPIS:

81 kláves Kompaktní klávesnice ve formátu IP65, staticky odolná proti vandalismu, z nerezové oceli, s dynamickým těsněním IP65 a odolným touchpadem s funkcí rolování (volitelně) pro rychlé a přesné umístění kurzoru, průmyslová deska plošných spojů s technologií spínačů carbon on gold s mimořádně dobrým hmatem a dlouhým zdvihem (1,5 mm ± 0,1 mm) pro rychlé a přesné zadávání dat, s numerickou klávesnicí, řešení pro montáž na horní panel. 

ROZMĚRY: 400,0 mm x 124,0 mm (horní panel)

HLAVNÍ FUNKCE
* Impozantní design z nerezové oceli, speciálně navržené klávesnice splňují nejvyšší nároky na design, funkčnost, dlouhou životnost a vysokou úroveň ochrany.
* Nerezový kryt a desky kláves chrání před svévolným zničením, odolnost proti vandalismu, proti korozi, odolnost proti povětrnostním vlivům, zejména v extrémních klimatických podmínkách, odolnost proti vodě/špíně, provoz v nepříznivém prostředí.
* Vodotěsné provedení podle krytí IP65 z horního panelu, zadní hliníková deska se závitovými šrouby pro snadnou pevnou montáž do skříně nebo panelu.
* Vynikající hmatový pocit s přepínači s plným dlouhým chodem a umožňují uživatelům dosáhnout rychlého a přesného zadávání dat bez jakéhokoli hluku. S pevným hmatovým vjemem pro pohodlné ovládání
* Rozložení kláves přívětivé k internetu, na horní části kláves jsou laserem vyleptané legendy a znaky pro snadnou čitelnost, dlouhá životnost zabraňující odírání nápisů.
* Kovové klávesy jsou chráněny proti zkroucení a páce, které nelze vysunout z přední části, ani znehodnotit odstraněním krytů kláves.
* Snadné přizpůsobení pomocí více jazyků, aby bylo možné přizpůsobit se zahraničním nebo vlastním variantám.
* K dispozici jsou kompletní elektronické moduly včetně řídicí jednotky po úzké konzultaci se zákazníky.
* Připojení PS/2, USB plug and play s PC prostřednictvím stávajícího ovladače pro PC, bez nutnosti instalace samostatného ovladače.
* Numerická klávesnice mezi klávesnicí a trackballem je k dispozici se šifrovacím modulem podporujícím DES/TDES pro
použití banky CDM/ATM.